Górnicy rozbili akademików

W meczu wyjazdowym 5. kolejki I Ligi Futsalu, zespół Górnika pokonał wysoko AZS UEK Kraków 10:4. Dzięki wygranej podopieczni trenera Dawida  Białego umocnili się w czołówce tabeli.

Polkowiczanie pojechali do Krakowa w roli faworyta i nie zawiedli. Już w 1. min. wynik spotkania otworzył Andrzej Koryciński. Pierwsza odsłona przebiegała po dyktando naszego zespołu. Po 14. min. było już 4:1 dla Górnika. Wystarczyła jednak chwila nieuwagi i gospodarze ponownie zbliżyli się do polkowiczan na dystans jednego trafienia. Ostatecznie po 20. minutach polkowiczanie prowadzili 6:3. Druga połowa to już dominacja Zielono-Czarnych, którzy praktycznie rozbili rywala. Po dobrym meczu Górnik Polkowice pokonał AZS UEK Kraków 10:4. Po raz kolejny doskonale w bramce naszego zespołu spisał się Grzegorz Duda.

AZS UEK Kraków – Górnik Polkowice 4:10 (3:6)
Bramki dla Górnika: Andrzej Koryciński 1, 20, Sebastian Wojciechowski 3, 28, Kamil Kaczmar 15,  Dawid Biały 15, Marcel Wolan 19, Adrian Niedźwiedzki 30, Paweł Wyżga 30, 37