I edycja GRAND PRIX AMATORÓW

Za nami I edycja GRAND PRIX AMATORÓW w tenisie stołowym!

W czwartek 24 października w sali sportowej SP nr 1 w Polkowicach rozegrano I edycję zawodów Grand Prix Amatorów w tenisie stołowym.

Impreza zgromadziła na starcie 45 sympatyków tenisa stołowego z Polkowic, Lubina, Głogowa
i Grębocic, którzy rywalizowali przy 11 stołach podczas indywidualnego turnieju w kategoriach open i szkół podstawowych.

W finale dzieci i młodzieży Marcin Badowski z Głogowa zwyciężył 3:1 Patryka Lesińskiego z Górnika Polkowice, a trzecie miejsce zajął Adam Malik również z Górnika Polkowice.

W kategorii open I miejsce zajął Mikołaj Kaciuba (młodzik! z Górnika Polkowice) pokonując w finale 3:2 Tomasza Głaza z Grębocic, trzeci był Wojciech Grochała także z Grębocic.

Uczestnicy zawodów podsumowując imprezę jednomyślnie wyrazili pozytywną opinię dotyczącą zarówno pomysłu zorganizowania tego typu przedsięwzięcia sportowego jak i sprawności  przeprowadzenia turnieju przez trenerów KS Górnik Polkowice-Sławomira Słowińskiego i Jerzego Osickiego.

Kolejna edycja turnieju odbędzie się 21.11 o g.17.00  w SP 1 w Polkowicach, na którą serdecznie wszystkich chętnych zapraszamy!

Wyniki klasyfikacji końcowej I turnieju  Grand Prix Polkowic w tenisie stołowym (24.10.2019):