Mapa strony

Zrobiliśmy niespodziankę prałatowi

Delegacja Klubu Sportowego Polkowice po raz kolejny odwiedziła ks. dr. Ludwika Kośmidka w dniu jego imienin. Specjalnie na tę okazję przygotowali tort oraz koszulkę dla swojego najwierniejszego kibica. Uroczysty charakter spotkania podkreślały pyszne wypieki i wspaniała, rodzinna atmosfera.

Podczas dzisiejszych odwiedzin u prałata KS Polkowice reprezentowali: prezes Ryszard Maraszek, kierownik I zespołu Piotr Wójcik oraz trener I zespołu Adam Buczek. W trakcie składania życzeń przedstawiciele klubu wręczyli solenizantowi specjalnie na tę okazję przygotowany tort oraz koszulkę z nr 1 ?Ksiądz prałat?.

Po uroczystym powitaniu, ksiądz Ludwik Kośmidek wspominał minione lata polkowickiej piłki. Swoją wiedzą i pamięcią wzbudził uznanie wśród swoich gości.- Ksiądz prałat jest naszym wieloletnim kibicem, ale przede wszystkim przyjacielem. Jest pasjonatem piłki nożnej. Swoją wiedzą mógłby zaskoczyć nie jednego sprawozdawcę sportowego ? mówi Piotr Wójcik, kierownik I zespołu KS Polkowice. W tym szczególnym dniu przedstawiciele klubu zaprosili księdza Ludwika Kośmidka na październikowe uroczystości związane z obchodami 65-lecia istnienia KS Polkowice. ? W tak ważnym dla nas momencie nie wyobrażamy sobie by zabrakło najwierniejszego kibica i przyjaciela klubu. Udział ks. prałata w uroczystościach 65-lecia klubu potraktujemy jako absolutne wyróżnienie ? mówili podczas spotkania przedstawiciele KS Polkowice. Na koniec prałat życzył klubowi pomyślności i sukcesów sportowych. ? Idźcie z łaską Pana. Niech was prowadzi do zamierzonych celów. Za pamięć i dzisiejsze odwiedziny składam wam serdeczne Bóg zapłać ? mówił ks. dr Ludwik Kośmidek. Do życzeń imieninowych przyłączamy się i my ? redakcja portalu internetowego www.kspolkowice.pl.