Ze Zniczem o utrzymanie

Już w najbliższą  środę 15 lipca piłkarze Górnika Polkowice mogą zapewnić sobie utrzymanie w 2. Lidze. O godzinie 17 zielono-czarni podejmować będą Znicz Pruszków.

Beniaminek z Polkowic za pierwszy cel postawił sobie utrzymanie w gronie drugoligowców. Okazja do tego nadarzy się w 32. kolejce, kiedy to podopieczni trenera Enkeleida Dobi podejmować będą u siebie piętnasty – Znicz Pruszków.
Aktualna sytuacja w tabeli jest niezwykle ciekawa. Nasz środowy rywal, który okupuje strefę spadkową ma również szansę na baraże o 1. Ligę. Od strefy barażowej pruszkowian dzieli zaledwie 7 oczek, a do zdobycia jest aż 9. punktów.
Polkowiczanie po remisie w meczu wyjazdowym z Resovią Rzeszów 1:1 są na miejscu dziesiątym, a od baraży dzielą ich jedynie 3 oczka. Najpierw zielono-czarni muszą sobie jednak zapewnić pewny byt ligowy. To może nastąpić już w środę. Zwycięstwo nad Zniczem wystarczy do utrzymania a jednocześnie otworzy drogę do powalczenia o 1. Ligę.

Aby wejść na środowe spotkanie ze Zniczem Pruszków należy udać się 14 lipca do stadionowej kasy przy Parku. Tam trzeba zakupić gadżet klubowy, do którego dodajemy zaproszenie na mecz. Kasa będzie czynna w godz. 15:00-17:00.

Jednocześnie przypominamy, że kasy biletowe w dniu meczu będą NIECZYNNE (wytyczne PZPN). Wejście na stadion tylko z maseczką zasłaniającą usta i nos.