Zagramy z Zagłębiem
W najbliższą sobotę 5 lutego piłkarze Górnika Polkowice zagrają sparing z ekstraklasowym Zagłębiem Lubin. Mecz odbędzie się o godzinie 11.00 na boisku nr 7 w Lubinie.
Zielono-Czarni na zakończenie obozu dochodzeniowego rozegrają mecz kontrolny z Zagłębiem Lubin. Wprawdzie ?Miedziowi? w piątek walczyć będą w spotkaniu PKO Ekstraklasy z Legią Warszawa, to dzień później z Górnikiem zagrają piłkarze, którzy nie wystąpili przeciwko ?Legionistom?. Dla podopiecznych trenera Szymona Szydełko będzie to niewątpliwie najmocniejszy rywal, z którym polkowiczanie zagrają przed ligą.





































































