Zagrali z Orłem

W pierwszym meczu sparingowym przed startem sezonu 1. Ligi Futsalu  piłkarze Górnika Polkowice przegrali w Jelczu-Laskowicach z ekstraklasową Aceną 4:10. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Potocki, Wyżga, Olszewski i Wolan.

Spotkanie z KS Acana było pierwszym z meczów kontrolnych zaplanowanych przed nowym sezonem. Górnicy zaczęli od rywala z najwyższej półki – ekstraklasowego Orła z Jelcza-Laskowic. Mecz rozegrany został w formie 3×20 minut z czego drugie 10 min każdej tercji było zatrzymywane. Lepsi okazali się nasi rywale wygrywając 10:4. Po raz pierwszy w składzie zielono-czarnych zagrali nasi wychowankowie: Klaudiusz Sobczyk, Łukasz Tórz i Michał Mielczarek.

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice vs Górnik Polkowice 10:4
Bramki: Bramki zdobywali: Jakub Kąkol 4, Nikita Mozheyko 3, Filip Turkowyd 2, Kacper Kędra – Patryk Potocki, Paweł Wyżga, Kamil Olszewski i Marcel Wolan.

Górnik Polkowice: Duda (BR), Wójtowicz (BR), Biały, Wolan, Olszewski, Nahaitsev, Wyżga, Michalczak, Potocki, Sobczyk, Tórz, Mielczarek