Zagrali wewnętrznie

Zwycięstwem Zielonych zakończył się mecz kontrolny pomiędzy drużynami Górnika Polkowice. Ekipa Zielonych pokonała Czarnych 4:2.

Podopieczni trenera Pawła Barylskiego wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych zagrali sparing wewnętrzny. Kadra została podzielona na dwie drużyny, które zagrały 2×30 minut.

Górnik Zieloni – Górnik Czarni 4:2
Bramki: Mateusz Magdziak, Jakub Sypek, Kajetan Szmyt, Maciej Bancewicz k. – Eryk Sobków, Mariusz Szuszkiewicz

Górnik Zieloni: Jakub Szymański (Mateusz Malec)  – Mateusz Magdziak, Bruno Żołądź, Marek Opałacz, Dominik Radziemski, Adrian Purzycki, Jakub Sypek, Adam Mazurowski, Kajetan Szmyt, Maciej Bancewicz, Mateusz Piątkowski

Górnik Czarni: Marcin Furtak – Marcin Biernat, Paweł Kucharczyk, Szymon Korzepa, Maciej Pałaszewski, Karol Fryzowicz, Dorian Krakowski, Rafał Karmelita, Mariusz Szuszkiewicz, Eryk Sobków, Filip Baranowski