Zagrają o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź
W sobotę 13 września o godz. 10:00 na boiskach KS Górnik Polkowice rusza IX Turniej Piłkarski o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź. Honorowy patronat: dr hab. Robert Kropiwnicki, sekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych.
Patron i główny sponsor: KGHM to my
W rywalizacji weźmie udział 15 drużyn:
?? Huta Miedzi Legnica KGHM Polska Miedź S.A.,
?? Zakład Górniczy ?Lubin? KGHM Polska Miedź S.A.,
?? Zakład Górniczy ?Polkowice ? Sieroszowice? KGHM Polska Miedź S.A.,
?? Jednostka Ratownictwa Górniczo-Hutniczego KGHM Polska Miedź S.A.,
?? Huta Miedzi Głogów KGHM Polska Miedź S.A.,
?? Zakład Górniczy ?Rudna? KGHM Polska Miedź S.A.,
??KGHM ZANAM S.A.
?? Energetyka S.A.,
?? NZSS ?Solidarność? KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG ?Rudna?,
?? Krajowy Związek Zawodowy Pracowników Dołowych
?? Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Polskiej Miedzi,
?? Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.,
?? Mine Master,
?? Bipromet S.A.,
?? Gmina Lubin.
Emocji dostarczą też mecze VIP-owskie ? zagrają służby mundurowe, wojsko, samorządowcy oraz drużyna Związku Pracodawców Polska Miedź.
Turniej to nie tylko sportowe emocje, ale też integracja, zasady fair play i wspólna zabawa dla całej społeczności.





































































