WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH

Za nami kolejna seria spotkań z udziałem naszej młodzieży. Polkowiczanie zaprezentowali się w nich z bardzo dobrej strony i strzelili mnóstwo bramek. Poniżej prezentujemy krótkie relacje z tych meczów:

 

 

LIGA OKRęGOWA JUNIORÓW STARSZYCH

Podopieczni Waldemara Jedynaka rozgromili aż 9:1 LZS Buczynę. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Niemasz (3 gole), Kochman, Sikorski, Jurak, Szymik, Drzazga, Pietruszka. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 5. kolejki Ligi Okręgowej Juniorów Starszych. W pięciu meczach polkowiccy juniorzy wywalczyli maksymalną ilość punktów – piętnaście i zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce podopieczni Waldemara Jedynaka zmierzą się z Kuźnią Jawor.

Skład KS Polkowice: Janczak-Stępień ,Szymik , Karpiński, Bekieszczuk -Kochman (Drążek) , Sikorski, Ditkowski (Niemasz),Pietruszka- Drzazga,Jurak (Michalak)

 

LIGA DOLNOŚLĄSKA TRAMPKARZY

Polkowiccy trampkarze pokonali w Głogowie 4:1 miejscowego Chrobrego. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Świdwa Dawid (3gole) oraz Tkaczyk Jarosław. – Jestem zadowolony z postawy zespołu. Drużyna zagrała ambitnie i wysoko wygrała na terenie rywala. Cieszymy się ze zwycięstwa w derbowym meczu i szykujemy się już do kolejnych spotkań – mówił po meczu Jacek Masiczak, trener trampkarzy KS Polkowice.

Skład KS Polkowice: Grabiec, Ciupa, Kasieńko, Husar, Bzik, Jankowski, Białasik, Kłak, Tkaczyk, Świdwa, Tkacz, Szczypiński, Żurkowski, Feret, Kupczyk.

 

LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Podopieczni Huberta Urabńskiego zremisowali na wyjeździe 1:1 z MKS Oława. Jedynego gola dla KS Polkowice strzelił Czerep Radosław.


LIGA OKRęGOWA MŁODZIKÓW

Zespół polkowickich młodzików przegrał 0:4 z Javorią Jawor. Spotkanie odbyło się w ramach rozgrywek Klasy Okręgowej Młodzików.- Większość meczu przebiegała pod dyktando przyjezdnych. W drugiej połowie stworzyliśmy kilka sytuacji, po których zawodnicy mogli pokusić się o honorowe trafienie. Niestety brakło zimnej krwi i boiskowego doświadczenia – mówił po meczu Krzysztof Wadas, trener naszych młodzików.

Skład KS Polkowice : Krystecki, Bunkiewicz, Kołodziej, Turek, Rzepa, Malik, Kwiecień, Grygiel, Morawski, Wilczyk, Kosińska, Staniecki, Kuriata, Mazurkiewicz, Doulakis, Kowalski

 

DOLNOŚLĄSKA LIGA MŁODZIKÓW

Drużyna prowadzona przez Konrada Janczaka uległa 4:1 Chrobremu Głogów. Honorowe trafienie dla KS Polkowice odnotował Marcel Maciejewicz. – Spotkanie toczyło się na wyrównanym poziomie. Do przerwy remisowaliśmy 1:1. Po zmianie stron przeprowadziliśmy kilka groźnych akcji, po których powinny paść bramki. Niestety dwukrotnie piłka odbiła się od słupka bramki gospodarzy. Chrobry szukał swoich szans do zdobycia gola głównie przy stałych fragmentach gry. Mimo porażki jestem zadowolony z postawy zespołu. Moi podopieczni zaprezentowali się w Głogowie z dobrej strony. Uważam, że wynik nie odzwierciedlił tego, co miało miejsce na boisku – mówił po meczu Konrad Janczak, trener polkowickich młodzików.

Skład KS Polkowice: Malec – Kocik, Nowickyj, Mikołajczak, Jeziorny, Marszałek, Medyński, Maciejewicz, Zdebiak.
Na zmiany wchodzili: Klemenski, Isztwan i Kłeczek.