Wygrany sparing z KKS-em

W środowy wieczór podopieczni trenera Szymona Szydełko zmierzyli się KKS-em Kalisz. Sparing zakończył się wygraną Górnika Polkowice 1:0, a bramkę dla miejscowych zdobył Mateusz Piątkowski.

Dla Zielono-Czarnych było to już trzecie spotkanie kontrolne przed rundą wiosenną. Tym razem polkowiczanie zmierzyli się z ekipą środka eWinner 2 Ligi, KKS-em Kalisz. Trener polkowiczan podzielił drużyną na dwie jedenastki, które zagrały po 45 minut. Pojedynek był bardzo wyrównany, dopiero w końcówce zarysowała się przewaga Górnika. W 84 minucie Zielono-Czarni przeprowadzili akcję lewą stroną boiska. Adam Mazurowski dorzucił dokładnie futbolówkę  z bocznego sektora a Mateusz Piątkowski pięknym strzałem zdobył zwycięskiego gola dla miejscowych.

Górnik Polkowice – KKS 1925 Kalisz 1:0 (0:0
Bramka: Mateusz Piątkowski 84

Górnik Polkowice, I połowa: Szymański – Opałacz, Biernat, Makuch, Fryzowicz, Pałaszewski, Kozubal, Karmelita, Szuszkiewicz, Kiebzak, Krocz
II połowa: Furtak – Kucharczyk, Bojdys, Ratajczak, Purzycki, Sowiński, Radziemski, Baranowski, Mazurowski, Krakowski, Piątkowski

KKS 1925 Kalisz:
(skład wyjściowy) Mateusz Górski – Przemysław Stolc, Bartosz Gęsior, Mateusz Gawlik, Mateusz Mączyński – Adrian Łuszkiewicz, zawodnik testowany, Kamil Koczy, Michał Borecki, Daniel Kamiński – Mateusz Majewski.