Wygrany sparing futsalowców

Na tydzień przed inauguracja nowego sezonu w I lidze futsalu, piłkarze Górnika Polkowice pokonali w meczu sparingowym  KS Futsal Oborniki 7:4. Za tydzień na otwarcie sezonu zielono-czarni zagrają na wyjeździe z Heiro Rzeszów.

Mecz został podzielony na dwie części, 2×20 minut z zatrzymywanym czasem, a następnie 2×10 minut bez przerwy. W regulaminowym czasie gry prowadzili goście 2:1. Natomiast w dodatkowej partii meczu „Górnicy” rozwiązali worek z bramkami. Zespół z Polkowic przeważał w grze, był szybszy i dynamiczniejszy. Często stwarzał sobie dogodne okazje do zdobycia bramek, kończąc spotkanie wynikiem 7:4.

Górnik Polkowice – KS Futsal Oborniki 7:4
Bramki: Biały 2, Nagaitsev 2, Karpiński, Potocki, Dudka – Banasik, Orczykowski, Wicberger, Sawicki

Górnik Polkowice: Wójtowicz, Sikorski, Biały, Karpiński, Panasenko, Nahaitsev, Tórz, Dudka, Potocki, Michalczak