Wygrać z Widzewem

Najbliższe spotkanie ligowe piłkarze Górnika Polkowice rozegrają w Głogowie. Rywalem naszego zespołu będzie Widzew Łódź.

To już kolejne starcie z Widzewem z podtekstami. Jeszcze w ubiegłym sezonie trenerem Górnika był szkoleniowiec łodzian, Janusz Niedźwiedź, a w zarządzie polkowickiego klubu zasiadał obecny prezes Widzewa, Mateusz Dróżdż. Pierwsze spotkanie rozegrane jesienią w Łodzi zakończyło się wygraną rywala 4:2. Czy tym razem polkowiczanie sprawią niespodziankę i pod wodzą nowego szkoleniowca, Szymona Szydełko odniosą zwycięstwo. Wygrana jest potrzebna naszej drużynie jak powietrze, albowiem każdy wywalczony punkt przybliży Górnika do utrzymania w gronie pierwszoligowców. Widzew ma zgoła odmienne cele. Łodzianie chcą awansować do ekstraklasy. W Głogowie szykują się zatem wielkie emocje.  Spotkanie pomiędzy Górnikiem Polkowice a Widzewem Łódź w niedzielę 13 marca o godzinie 18.00.

Bilety będzie można nabyć w dniu meczu (do godz. 18:00) w kasie Pływalni przy stadionie Chrobrego Głogów.

Przypominamy, że podczas kupowania biletów wymagane będzie podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL. Ceny biletów nie ulegają zmianie (20 zł normalny, 10 zł ulgowy). Bilet ulgowy – kobiety, emerycie, renciści oraz młodzież ucząca się do 26 lat.