W środę starcie z Piastem

22 stycznia piłkarze Górnika Polkowice rozegrają kolejny mecz sparingowy. Rywalem naszego zespołu będzie trzecioligowy Piast Żmigród.

Dzień przed meczem kontrolnym szkoleniowiec zielono-czarnych zaaplikował swoim podopiecznym dwie jednostki treningowe. Czas do południa piłkarze Górnika spędzili w klubowej siłowni, natomiast popołudniu czekały na nich zajęcia na orliku.

W środę zespół Górnika zagra drugi w tym roku sparing. Polkowiczanie zmierzą się z Piastem Żmigród. Mecz rozegrany zostanie na sztucznej płycie w Lubinie. Początek spotkania o godz. 14.00

Foto: Jan Wierzbicki/Górnik Polkowice

Galeria zdjęć