Rezerwy nie dały rady

W meczu 8. kolejki Klasy Okręgowej Seniorów piłkarze rezerw KS Polkowice przegrali na własnym stadionie z Konfeksem Legnica 1:2. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Szymon Sołtyński.

Przed niedzielnym meczem do zespołu dołączyło kilku graczy z pierwszej drużyny. Na murawie zaprezentowali się m.in. Przemysław Kazimierczak, Maciej Bancewicz i Szymon Sołtyński, którzy w nocy wrócili ze spotkania ligowego w Sosnowcu. Pojedynek od pierwszych minut układał się po myśli gospodarzy, jednak pierwsza połowa mimo dużej przewagi zakończyła się bezbramkowym remisem. W 55 min. wynik rywalizacji otworzył Szymon Sołtyński pięknym strzałem w okienko bramki Konfeksu i zielono-czarni prowadzili 1:0. Po zmianie stron goście rzucili się do odrabiania start. W 81 min. do wyrównania doprowadził Konrad Cieślak, a w doliczonym czasie gry bramkę na wagę 3-ch punktów dla rywala zdobył Jacek Kanas. W Polkowicach rezerwy KS-u uległy drużynie Konfeksu Legnica 1:2. W następnej kolejce podopieczni trenera Bartłomieja Majewskiego zmierzą się na wyjeździe z Chojnowianką Chojnów.

KS II Polkowice – Konfeks Legnica 1:2 (0:0)

Bramki: 1:0 Sołtyński 55, 1:1 Cieślak 81, 1:2 Kanas 90+3