Remis juniorów ze Śląskiem

Juniorzy młodsi Górnika Polkowice zremisowali w meczu wyjazdowym z WKS Śląsk Wrocław 3:3. Bramki dla podopiecznych trenera Grzegorza Karmelity zdobyli: Mazurowski 2 i Zajączkowski.

WKS Śląsk Wrocław – Górnik Polkowice 3:3

Skład Górnika: Rydz, Bańka, Marciniak, Hoja, Leśniewski, Zajączkowski, Szwedo, Kasprzyszak, Strzemski, Korzepa,  Mazurowski.
Ponadto grali: Szwaj, Bukatowicz, Włodarczyk, Figas, Florian

Górnik przystąpił do zawodów mocno zmobilizowany. Dobra gra od pierwszej minuty pozwalała na uzyskanie dobrego wyniku. Raz po raz groźnie kontrowaliśmy. Około 20 minuty opanowaliśmy środek boiska i prowadziliśmy grę atakiem pozycyjnym, dzięki tej grze stwarzaliśmy sobie okazje do strzałów. Niestety, jedną z naszych sytuacji pod bramką Śląska wykorzystali gospodarze. Ich napastnik po otrzymaniu długiego podania od obrońcy osadził piłkę w naszej bramce. Zielono-czarni jednak nie rezygnowali, doprowadzają do remisu. Od tego momentu mecz się rozkręcił. Śląsk jeszcze prowadził dwukrotnie, jednak Polkowice za każdym razem remisowały. Trzecia bramka dla Górnika padła, gdy wydawało się, że Śląsk ten mecz wygra. Potężny strzał z około 20 metra oddał Zajączkowski i piłka trafia do siatki – podsumował spotkanie trener Grzegorz Karmelita.

Trener Karmelita: Po bardzo dobrej grze remisujemy ze Śląskiem, wydawałoby się, że tak pozytywna gra powinna prowadzić do zwycięstwa, bo też tego chcieliśmy.  Niestety w każdym meczu zdarzają się błędy i my nie ustrzegliśmy się ich. Uważam jednak, że gospodarze mieli więcej popełnionych gaf i szkoda, że tych okazji nie potrafiliśmy wykorzystać.