Mapa strony

Primel i Fryzowicz w czołówce

W ubiegłym tygodniu ruszył plebiscyt na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera Zagłębia Miedziowego. W czołówce  rywalizacji są dwaj piłkarze KGHM ZANAM Polkowice: Damian Primel i Karol Fryzowicz.

1-damian-primel

Tradycyjnie jak co roku, w miesiącu grudniu ruszył plebiscyt,  w którym kibice głosując na portalu e-legnickie  wybierają najpopularniejszego zawodnika, trenera oraz imprezę roku 2016 w Zagłębiu Miedziowym. Nominowanych jest 7. sportowców naszego klubu. Jak dotychczas największą popularnością  cieszą się nasi piłkarze: Damian Primel i Karol Fryzowicz, którzy walczą o pierwszą piątkę. Sytuacja w głosowaniu  internautów zmienia się jak w kalejdoskopie. Wśród sportowców prowadzi bilardzista DSB Lubin- Mieszko Fortuński. O kolejne lokaty walczą Primel i Fryzowicz. Głosowanie potrwa do 18 stycznia. Kibice mogą oddawać  głosy na swoich faworytów co 3 godziny.  Kto znajdzie się w gronie 5.  najpopularniejszych zawodników oraz 3. trenerów przekonamy się na Balu Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego, który odbędzie się 4 lutego 2017 roku w hotelu Qubus w Legnicy.

karol-fryzowicz11

Zachęcamy do głosowania na naszych sportowców.

Zawodnicy:
– Karol Fryzowicz, piłka nożna
– Damian Primel, piłka nożna
– Bartosz Muszyński, kickboxing
– Kacper Muszyński, kickboxing
– Anna Zaczyńska, nordic walking
– Bogdan Grygorowicz, nordic walking

Trenerzy:
– Marek Węgierski, boks

Impreza roku:
– Gala K-1 w Polkowicach

Strona plebiscytowa, na której można zapoznać się z regulaminem, zobaczyć nominowanych i oddać głos znajduje się pod adresem:http://e-legnickie.pl/plebiscyt

Organizatorami są: Urząd Miasta Legnicy, Portal e-legnickie.pl, Legnickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy.