Prace ruszyły

Na obiektach Górnika Polkowice pojawiły się maszyny. To znak, że zaczęła się budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią.

Wszyscy długo czekali, kiedy ruszą prace budowlane. Na jednym z bocznych boisk pojawiły się maszyny oraz pracownicy. Pierwszym etapem jest ściągnięcie wierzchniej warstwy terenu, czyli tzw. humusu. Następnie położone zostaną rury drenarskie. Jak widzimy na zdjęciach praca przy budowie sztucznej płyty wre.

Galeria zdjęć