Po raz trzeci z Lechem
W najbliższą sobotę 26 października piłkarze Górnika Polkowice zagrają spotkanie ligowe z rezerwami Lecha Poznań. Będzie to już trzecia ligowa konfrontacja tych drużyn.
W ubiegłym sezonie polkowiczanie zagrali z Lechem II Poznań dwukrotnie, odnosząc zwycięstwo we Wronkach 3:0 oraz remisując 1:1 w Polkowicach. W sobotę zielono-czarni zmierzą się z drużyną prowadzoną przez trenera Rafała Ulatowskiego po raz trzeci. Mecz zaplanowano na godzinę 13.00.
Spotkanie będzie transmitowane LIVE na kanale Lecha Poznań na YouTube
#LECGÓR #sobota #wyjazd #team #ZielonoCzarni #GminaPolkowice #MODAnaGÓRNIKA #SERCEMzGÓRNIKIEM





































































