Orła cień

Juniorzy starsi KS Polkowice rozgromili u siebie Orła Ząbkowice Śl. 6:1. Na listę strzelców wpisali się: Kamil Olszewski 2, Dawid Świdwa 2 i Klaudiusz Sobczyk. Jednego gola zaaplikowali sobie piłkarze Orła.

KS Polkowice  – Orzeł Ząbkowice 6:1 (3:0)

KS Polkowice: Furtak, Malawski, Żurkowski, Wasienko, Olszewski, Kostek, Kopeć, Kędziora, Osiadły, Kobyliński, Świdwa

Na zmiany wchodzili: Jakowicz, Wilczyk, Sobczyk, Sypień, Ciunajtis,

Już po pierwszych 45 minutach meczu gospodarze rozwiali wszelkie nadzieje gości o wywiezieniu punktów z Polkowic. Ogromna przewaga juniorów z Polkowic została uwieńczona 3 bramkami a Orzeł jedynie 2 razy zagroził bramce strzeżonej przez Furtaka. Akcje bocznymi strefami boiska oraz duża ilość dośrodkowań sprawiały duże problemy obronie gości, ale braki w koncentracji i oceny sytuacji przez miejscowych sprawiły że goście schodzili do szatni tylko z bagażem 3 bramek.

Po przerwie obraz gry to lustrzane odbicie pierwszej części meczu . Gospodarze chcieli grać a goście sporadycznie atakowali . Zielono-czarni do 3 bramek z pierwszej części meczu „dorzucili” kolejne 3, a Orzeł w prezencie dostał honorowego gola.  W Polkowicach podopieczni trenerów Andrzeja Wójcika i Marcina Jeziornego rozbili Orła 6:1.