Młodzież bez punktów

W zaległych meczach drużyn Akademii Piłkarskiej Górnika polkowiczanie nie zdobyli punktów. Młodzicy przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Lubin, natomiast juniorzy ulegli u siebie Karkonoszom Jelenia Góra.

U-13 Liga Wojewódzka Młodzików
Zagłębie Lubin – Górnik Polkowice 4:1

Bramka dla Górnika: Bartosz Januszko

Mecz ligowy z Zagłębiem Lubin zaczął układać się dla nas świetnie, ponieważ po przedarciu się przez linie obrony i walce do ostatniej chwili Bartosz Januszko wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Nie trwało ono jednak długo, ponieważ u przeciwnika było widać jakość, która z biegiem czasu dała bramki i widoczną na boisku przewagę. Przyjmujemy porażkę jako kolejną lekcję tego ile pracy jeszcze przed nami. Choć przykłady Karczewskiego czy Skalnego pokazują, że przy oddaniu całego serca w mecz można rywalizować nawet z najlepszymi – powiedział po meczu trener Wojciech Konefał.

U-19 Wojewódzka Liga Juniorów Starszych
Górnik Polkowice – Karkonosze Jelenia Góra 1:2
(1:0)
Bramka dla Górnika: Adam Mazurowski

Skład: Mateusz Szwaj,  Patryk Morawski (Damian Kuriata), Mateusz Leśniewski, Jakub Hoja, Kacper Poczwardowski, Filip Marciniak (Wojciech Strzembski), Adrian Januszko (Kacper Sobczak), Szymon Korzepa, Kamil Walner (Grzegorz Czyrniański), Karol Zajączkowski (Dawid Szymkowiak), Adam Mazurowski (Bartosz Marczak)

Galeria zdjęć