Kadra gotowa na ligę

Górnik Polkowice skompletował kadrę szkoleniową na nowy sezon, która opiekować się będzie I zespołem zielono-czarnych. Poza pierwszym trenerem w składzie nie nastąpiły większe zmiany.

I trenerem będzie Janusz Niedźwiedź, który przejął obowiązki po Enkeleidzie Dobim. Pomagać mu będzie dotychczasowy asystent  Piotr Stańko. O formę bramkarzy dbać będzie Sebastian Szymański, natomiast o zdrowie zawodników ? masażysta Piotr Faltyński. Nad całością organizacyjną drużyny, żeby nikomu niczego nie zabrakło czuwać będzie kierownik drużyny a zarazem asystent trenera – Ariel Sworacki.

Ekipie zielono-czarnych  życzymy powodzenia w nowym sezonie.