Kadra gotowa na ligę
Górnik Polkowice skompletował kadrę szkoleniową na nowy sezon, która opiekować się będzie I zespołem zielono-czarnych. Poza pierwszym trenerem w składzie nie nastąpiły większe zmiany.
I trenerem będzie Janusz Niedźwiedź, który przejął obowiązki po Enkeleidzie Dobim. Pomagać mu będzie dotychczasowy asystent Piotr Stańko. O formę bramkarzy dbać będzie Sebastian Szymański, natomiast o zdrowie zawodników ? masażysta Piotr Faltyński. Nad całością organizacyjną drużyny, żeby nikomu niczego nie zabrakło czuwać będzie kierownik drużyny a zarazem asystent trenera – Ariel Sworacki.
Ekipie zielono-czarnych życzymy powodzenia w nowym sezonie.





































































