Juniorzy zagrali z Chrobrym

Juniorzy młodsi Górnika Polkowice rozegrali sparing ze swoimi rówieśnikami z Chrobrego Głogów. Mecz zakończył się wygraną rywala 4:2.

Chrobry Głogów – Górnik Polkowice 4:2.
Bramki dla Górnika: Damian Kuriata, Dominik Bukatowicz

Trener Grzegorz Karmelita: sparing rozegraliśmy o nietypowej godzinie bo o 8:00 rano. Pierwszy kwadrans należał do gospodarzy, później gra się wyrównała i mecz mógł się podobać. Z jednej jak i z drugiej strony były przeprowadzane ciekawe sytuacje i do przerwy mamy prowadzenie 1:0. Po zmianie stron utrzymujemy kontrolę w grze, ale jednak brakuje szczęścia pod bramką rywala, a tego szczęścia nie zabrakło Chrobremu. Po prostych błędach tracimy „frajerskie” bramki.

Chciałbym podziękować mojemu zespołowi za wykonaną pracę w tym sezonie a ten rok naprawdę nie był lekki. Podziękowania należą się: Szwaj Mateusz, Rydz Karol, Bąk Hubert, Karp Robert, Marciniak Filip, Hoja Jakub, Kuriata Damian, Bańka Damian, Kasprzyszak Patryk, Korzepa Szymon, Mazurowski Adam, Januszko Adrian, Leśniewski Mateusz, Czerep Gabriel, Maziarz Michał, Sulima Jakub, Kisiecki Gracjan, Florian Filip, Szwedo Maciej, Wołowski Igor, Włodarczyk Bartosz, Adamek Jakub, Zajączkowski Karol, Bukatowicz Dominik, Czesławiak Hubert.