Mapa strony

Juniorzy starsi nie zwalniają tempa

Do rozpoczęcia rozgrywek w Lidze Dolnośląskiej Juniorów pozostał już niespełna miesiąc. Trener Andrzej Wójcik stara się przygotować zespół tak, żeby na finiszu zajął czołową lokatę w tabeli.

4

Po udanym obozie w Rewalu, na którym głównym akcentem było zgranie zespołu i doszlifowanie taktyczne, obecnie treningi odbywają się na własnych obiektach. W planie są również ciekawe sparingi z wymagającymi przeciwnikami.

21.02 – Odra Opole w Lubinie godz. 14.00
27.02 – Erzgebirge Aue -wyjazd do Niemiec
05.03 -Odra Ścinawa

Ostatnie sparingi z bardzo dobrymi przeciwnikami to generalne sprawdziany formy zespołu przed ligowymi bojami. Bardzo mocno nastawiamy się na pierwszy mecz z liderem – Górnikiem Wałbrzych, z którymi wygraliśmy na hali w Kobierzycach. Jedziemy do rywala po 3 punkty a potem będzie ciekawie. Jednak to dopiero w marcu. Dużo obiecujemy sobie po sparingu z Erzgebirge. To super sparing, który odpowie nam jak reagujemy na agresywną grę zawodników niemieckich, dla których będzie to ostatni sprawdzian przed ligą. Jak do tej pory nikt z piłkarzy nie zameldował się z urazami a to dobra wiadomość, jeśli chodzi o stan rywalizacji na pozycjach – powiedział trener Andrzej Wójcik.