Mapa strony

Juniorzy młodsi szlifują formę

Wprawdzie rozgrywki ligowe Klasy Okręgowej Juniorów Młodszych dobiegły końca, to podopieczni trenera Andrzeja Wójcika nie zamierzają zawiesić butów na kołki. W najbliższy weekend młodzi piłkarze KS-u Polkowice wyjadą na sparingi do Trutnova i Wałbrzycha.

_DSC0406

Po zakończeniu rundy jesiennej podopieczni trenera Andrzeja Wójcika trenują na własnych obiektach oraz rozgrywają spotkania kontrolne. We wtorek nasi zawodnicy wzięli czynny udział w meczu towarzyskim Polska – Szwajcaria we Wrocławiu, wprowadzając obie reprezentacje z flagami oraz podając piłki. Terminarz drużyny jest bardzo napięty. W najbliższy weekend juniorzy KS-u wyjadą do czeskiego Trutnova oraz Wałbrzycha, gdzie rozegrają sparingi ze swoimi rówieśnikami.

Myślę, że dla nas jak i zespołu trenera Jedynaka będzie to pożyteczny sprawdzian. Mecze odbywać się będą na sztucznej nawierzchni – mówi trener Wójcik.

Na początku stycznia juniorzy trenera Andrzeja Wójcika, w ramach współpracy z Dynamo Drezno wyjadą na turniej DUBAI CUP. W rywalizacji weźmie udział 30 drużyn. KS Polkowice będzie jedyną ekipą z Polski.