Inauguracja w Rzeszowie

W niedzielę 20 września halowi piłkarze Górnika zainaugurują rozgrywki nowego sezonu w I lidze futsalu. Polkowiczanie zmierzą się na wyjeździe z Heiro Rzeszów.

Przed sezonem w drużynie Górnika Polkowice nastąpiło kilka zmian. I rundę podopieczni trenera Grzegorza Nowaka rozpoczną z czterema nowymi graczami. Do drużyny dołączyli: Łukasz Tórz, Klaudiusz Sobczyk, Michał Mielczarek i Maksym Panasenko. Na parkiecie nie zobaczymy natomiast Dominika Pazio i Dawida Wolana.

Przygotowując się do nowego sezonu podopieczni trenera Grzegorza Nowaka rozegrali kilka spotkań kontrolnych. W meczach sparingowych pokonali  m.in.: KS Futsal Oborniki 7:4, przegrali w Jelczu-Laskowicach z ekstraklasową Aceną 4:10 oraz dwukrotnie zagrali z Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg remisując 4:4 oraz przegrywając 3:5.

W niedzielę  „Górnicy”  zagrają w Rzeszowie z Heiro.  W ubiegłym sezonie polkowiczanie w I rundzie ulegli Heiro na ich terenie 4:7. Jak będzie tym razem przekonamy się w niedzielne popołudnie. Mecz zaplanowano na godzinę 14.00.