Grała polkowicka młodzież

Miniony weekend był bardzo udany w wykonaniu naszych drużyn młodzieżowych. Swoje mecze wygrali zarówno juniorzy starsi i młodsi, jak i trampkarze.

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych – trener Marcin Kozłowski
Górnik Wałbrzych – Górnik Polkowice 2:3
Bramki dla Górnika: Grzegorz Czyrniański, Klaudiusz Sobczyk i Emanuel Wilczyk.

Górnik Polkowice: Zdobylak, Turek, Milczarek, Kowalik, Morawski, Dziubczyński, Sobczyk, Wilczyk, Janczak, Czyrniański, Włodarczyk, Chyb, Hapiak,

Pomimo absencji pary środkowych obrońców i bardzo poważnej kontuzji Grzegorza Czyrniańskiego w pierwszej połowie meczu juniorzy Górnika zagrali dobre spotkanie. Drużyna pokazała charakter i wolę walki do końcowych minut spotkania i po 90 minutach mogła cieszyć się ze zwycięstwa 3:2.

Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych – trener Grzegorz Karmelita
Górnik Polkowice – Kuźnia Jawor 10:0 (4:0)
Bramki : Kuriata 3, Leśniewski 2, Florian, Hoja, Bańka, Maziarz, Januszko

Górnik Polkowice: Szwaj (Bąk), Kuriata, Bańka (Maziarz), Leśniewski (Florian), Marciniak, Hoja, Januszko (Sulima), Korzepa, Kasprzyszak (Bugaj), Zajączkowski (Szwedo), Mazurowski (Bukatowicz)

Trener Grzegorz Karmelita: Kuźnia dotrzymywała nam kroku do dwudziestej minut. My jednak stwarzaliśmy okazje do strzelenia kilku bramek i udało się. Do przerwy prowadziliśmy 4:0. Nam  wychodziło  wszystko, a zespół z Jawora po piątej bramce już atakował sporadycznie. Tak wysoka wygrana bardzo cieszy w kontekście meczu z Parasolem, który nas czeka na wyjeździe. Dziękuje moim zawodnikom za grę do samego końca.