Grała polkowicka młodzież

Miniony weekend był bardzo udany dla naszych drużyn młodzieżowych. Swoje mecze wygrały wszystkie drużyny KS-u.

18

Liga Dolnośląska Juniorów Starszych – trener Andrzej Wójcik

KS Polkowice – Lechia Dzierżoniów 1:0 (0:0)
Bramka: Wojciech Konefał

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych – trener Marcin Jeziorny

KS Polkowice – Lechia Dzierżoniów 2:0 (1:0)
Bramki: Dawid Kostek i Kamil Olszewski

Klasa Okręgowa Młodzików – trener Konrad Janczak

Pogoń Góra – KS Polkowice 4:10
Bramki: Marcel Śmietana 3, Sebastian Łysakowski 3, Oskar Leopold 2, Michał Tymofiejew, Oskar Burda

Liga Turniejowa – rocznik 2005, Buczyna – trener Waldemar Staniecki

Nasza drużyna dzięki dobrym występom we wcześniejszych rozgrywkach jest już pewna udziału w turnieju finałowym.

KS Polkowice – Zamet Przemków II 3:0
KS Polkowice – UKS Huta Przemków 1:0
KS Polkowice – KS Buczyna 1:1
KS Polkowice – Zamet Przemków 0:0
KS Polkowice – Stal Chocianów 3:1
KS Polkowice – Czarni Rokitki 5:2

KS Polkowice: Bartosz Czyżewski, Igor Konieczny, Patryk Swól, Bartłomiej Kuriata, Tomasz Sulima, Mateusz Terlecki, Bartłomiej Kot, Oliwier Golasiński, Maksymilian Makowiecki.

Klasa Okręgowa Trampkarzy – trener Grzegorz Karmelita

Orla Wąsosz – KS Polkowice 0:9 (0:6)
Bramki: Kołodziej 2, Krystecki, Walkowicz, Grygiel, Morawski, Staniecki, Marciniak, Bresso

KS Polkowice: Krystecki, Bańka, Turek, Rohatyński, Walkowicz, Kubicki, Grygiel, Morawski, Staniecki, Kowalik, Marciniak, Bresso, Kołodziej, Mielczarek, Cyran

Mecz w Wąsoszu ułożył się po naszej myśli. Już w 5 minucie Grygiel zdobył bramkę i nasza dominacja na boisku była widoczna do ostatniego gwizdka sędziego. Kiedy zdobyliśmy drugiego gola, przeszliśmy na grę trzema obrońcami i to przyniosło efekty bramkowy. Do przerwy wygrywaliśmy 6:0. W drugiej połowie nastąpiły zmiany i nasza gra trochę „siadła”, ale nie na tyle, by zagroziło to utratą bramki. Chłopcy dołożyli jeszcze trzy gole i mecz zakończył się wynikiem 9:0 dla KS-u. Chciałbym pochwalić moich zawodników za mądrość w grze, zaangażowanie oraz realizację założonych działań
. Mecz dedykowaliśmy Piotrowi Wójcikowi – kierownikowi I zespołu KS Polkowice- podsumował rywalizację trener Grzegorz Karmelita.