Grała polkowicka młodzież

Miniony weekend był udany dla drużyn Akademii Piłkarskiej Górnika U-12 i 19. Młodzicy pokonali na wyjeździe Chojnowiankę Chojnów 8:2, natomiast juniorzy starsi wygrali u siebie z BKS Bobrzanie Bolesławiec 6:1. Dobrze spisali się również piłkarze U-10, którzy rywalizowali na turnieju w Jelczu-Laskowicach.

U-12 Liga Okręgowa Młodzików – trener Jakub Rzeszut, Szymon Lewandowski
Chojnowianka Chojnów – KS GÓRNIK POLKOWICE 2:8 (2:2)

Bramki dla Górnika: Wrona (rzut wolny), Zybaczyński (asysta Łukasik ), Ściana x3, Bonifaczuk (asysta Rybacki), Rybacki (asysta Lewandowski), Lewandowski

Górnik: Rekis – Łukasik, Sadowski, Wrona, Rybacki – Bonifaczuk, Romański, Rafałowicz – Ściana
Grali też: Kordyka, Kureń, Zybaczyński, Lewandowski.

U-13 Liga Wojewódzka Młodzików – trener Wojciech Konefał, Jacek Druciarek
Polonia Stal Świdnica – KS Górnik Polkowice 2:1 (1:1)

Bramka dla Górnika: Miłosz Bednarek 8

Górnik: Kasper Wojcinski, Mateusz Kasprzyszak, Jakub Karczewski, Szymon Ziemniak, Szymon Skalny, Bartosz Kuriata, Francesco Aletti, Marcel Bednarek, Miłosz Bednarek,
Rezerwa: Kasjan Oruba, Łukasz Jarząbek, Hubert Nicewicz, Błażej Matusiak, Bartłomiej Januszko, Jakub Fink

Pierwsze 10 minut dobrej gry zaowocowało bramką po wywalczonym rzucie rożnym poprzez ciekawą akcją na jeden kontakt. W kolejnych minutach nasz zespół sprawiał wrażenie ospałego i spóźnionego, co skończyło się stratą bramki na 1:1. Druga połowa wskazuje nasze braki w podejmowaniu odpowiednich decyzji do występujących sytuacji boiskowych. Piłka za wolno krąży między zawodnikami, co naraża Nas na straty oraz kontry. Lekcja z tego meczu jest następująca, że piłka będzie zawsze szybsza od zawodnika, wyciągamy wnioski i pracujemy dalej z głową podniesioną do góry – powiedział po meczu trener Wojciech Konefał.

U-15 Liga wojewódzka Trampkarzy – trener Rafał Paliszkiewicz, Dariusz Kasprzyszak
KS Górnik Polkowice – Lechia Dzierżoniów   0:3 (0:2).

Występująca w I Lidze Dolnośląskiej Trampkarzy drużyna KS Górnik Polkowice przegrała na swoim boisku z WKS Śląskiem Wrocław. Podopieczni trenerów Rafała Paliszkiewicza i Dariusza Kasprzyszaka  mimo, że rozegrali dobre spotkanie ulegli gościom 0:3.

Drużyna wystąpiła w składzie: Druciarek Marcel, Ratajczyk Tadeusz, Iżykiewicz Jakub, Rozkosz Dawid, Kuriata Bartłomiej, Matusiak Oliwier, Tamaszewski Bartłomiej, Chyliński Hubert, Szechnicki Hubert, Matwiszyn Jakub, Makowiecki Maksymilian,  Kot Bartłomiej, Ziński Igor, Rudak Jakub, Swół Patryk, Kleinowski Oliwier, Sulima Tomasz i Łoziński Jakub.

U-19 Wojewódzka Liga Juniorów Starszych  – trener Hubert Urbański, Marcin Jeziorny
Górnik Polkowice – BKS Bobrzanie Bolesławiec 6:1 (3:1)

Bramki dla Górnika: Walner 4, Zajączkowski  2

Skład: Mateusz Szwaj (Kryspin Kołodziej), Michał Mielczarek, Mateusz Leśniewski (Bartosz Kowalik), Jakub Hoja, Damian Kuriata, Filip Marciniak (Łukasz Chyb), Adrian Januszko (Szymon Figas), Patryk Morawski, Kamil Walner (Grzegorz Czyrniański), Karol Zajączkowski (Bartosz Marczak), Szymon Korzepa  (Adam Mazurowski)

U-10 Turniej Jelcz-Laskowice – trener Bartosz Stępeiń, Jarosław Siejka

Wyniki Górnika Polkowice:
Górnik Polkowice – MKS Czarni Jelcz-Laskowice 5:1
Górnik Polkowice – Olimpic Wrocław 3:1
Górnik Polkowice – KS ACANA Futsal Jelcz-Laskowice 2:0
Górnik Polkowice – UKS Kiełczów Academy 2:2

Mianem „najlepszego zawodnika turnieju” uhonorowany został gracz Górnika Polkowice Maciej Micer.

Skład Górnika Polkowice: Kot, Depta, Kudła, Padewski, Micer, Dyczko, Bochen, Banaszkiewicz, Dereń