Dobre występy tenisistów

Miniony weekend obfitował w wiele wydarzeń sportowych. Tenisiści stołowi KS Polkowice  rywalizowali w Brzegu Dolnym, Wołowie i Łaziskach Górnych.

W rozegranym w Brzegu Dolnym II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodzików startowali najlepsi zawodnicy KS Polkowice z młodzieżowej grupy szkoleniowej trenera Sławomira Słowińskiego. Najlepiej spisał się Mikołaj Kaciuba, który zajął bardzo dobre 6 miejsce, natomiast drugi nasz zawodnik Filip Pląska uplasował się na 7 pozycji.

Mikołaj Kaciuba wystartował również w Finale Grand Prix Polski Żaków w Łaziskach Górnych , gdzie na 64 uczestników z udziałem czołówki krajowej zajął dobre 14 miejsce.

W Wołowie odbył się  III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek i Żaków. Tu  najwyższe 5 miejsce na Dolnym Śląsku zajęła Amelia Milnikiel.