- KS Górnik Polkowice - https://ksgornik.eu -

Harmonogram startów – boks – 2016 rok

Zaktualizowany harmonogram startów – 2016 r.

20.02.2016 r. – Tyniec Mały – Sobota bokserska

27.02.2016 r. – Lubań – Sobota bokserska

10.03.2016 r. – 13.03.2016 r. – Nysa – udział w mistrzostwach Dolnego Śląska

30.04.2016 r. – Lubań – Turniej Bokserski o Puchar Starosty Lubańskiego

21.05.2016 r. – Pieszyce – Sobota bokserska

04.06.2016 r. – Ziębice – Eliminacjach na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży

18.06.2016 r. – Oława – Sobota bokserska


Kalendarz imprez sportowych DOZB we Wrocławiu w 2016r.

Lp. Nazwa imprezy Data Miejsce Organizator
Styczeń
1. Sobota bokserska 10.01.2016 Środa Śląska Zandukeli Team Środa Śl.
Luty
1. Zgrupowanie konsultacyjno-szkoleniowe młodzików 01-10.02.2016 DOZB Wrocław
2. 06.02.2016
3. I krok bokserski do 5 walk 13.02.2016 Lubań Bojan Boks Lubań
4. Sobota bokserska 20.02.2016
5. Sobota bokserska 27.02.2016
Marzec
1. Mecz BokserskiWrocław vs Lwów 05.03.2016 Wrocław DOZB Wrocław/ Gwardia Wrocław
2. Sobota bokserska 05.03.2016
3. Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików, kadetów, juniorów, seniorów i Kobiet(we wszystkich kategoriach ) 10-13.03.2016 Nysa DOZB WrocławAZS Nysa
4. Sobota bokserska 19.03.2016
5. Wielkanoc 27-28.03.2016
6. Mistrzostwa Polski Juniorów17-18 lat 30.03-04.04.2016 PZB Warszawa
Kwiecień
1. Sobota bokserska 09.04.2016 Legnica LKB Legnica
2. Mistrzostwa Polski Kobiet Juniorek17-18 lat 14-17.04.2016 PZB Warszawa
3. Międzynarodowy Mecz Bokserski 16.04.2016 Wrocław Gwardia Wrocław
4. Sobota bokserska 16.04.2016 Lubin Energetyka Lubin
5. Sobota bokserska 23.04.2016 Świdnica/Witoszów Boks Polonia Świdnica
6. Sobota bokserska 30.04.2016 Lubań Bojan Boks Lubań
Maj
1. Sobota bokserska 07.05.2016 Opole OKB Opole
2. Sobota bokserska 14.05.2016 Lubin Energetyka Lubin
3. Sobota bokserska 21.05.2016 Dzierżoniów?
4. Sobota bokserska 28.05.2016 Dzierżoniów?
Czerwiec
1. Turniej Kwalifikacyjny do OOM Kobiet15-16 lat 02-05.06.2016 PZB Warszawa
2. Dni Ziębic (Sprawdzian – kwalifikacje do OOM Mężczyzn 15-16 lat ) 04.06.2016 Ziębice Jaskinia Lwa Ziębice
3. Sobota bokserska 11.06.2016
4. VIII Koguci Turniej Bokserski 18.06.2016 Oława Boks Team Oława
5. Sobota bokserska 25.06.2016 Dzierżoniów DKB Dzierżoniów
Lipiec
1. Zgrupowanie konsultacyjno szkoleniowe przed OOM kobiet i mężczyzn 15-16lat (rocznik 2000-2001) 01-03.07.2016
2. OOM Kobiet i mężczyzn15-16lat 04-10.07.2016 Ząbkowice śl. DOZB we Wrocławiu, PZB Warszawa
Sierpień
1. Zgrupowanie konsult. szkoleniowe kadry młodzików
2. Igrzyska Olimpijskie 05-22.08.2016 Rio de Janeiro Brazylia
Wrzesień
1. Sobota bokserska 10.09.2016
2. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 7-11.09.2016 PZB Warszawa
3. Sobota bokserska 17.09.2016 Opole OKB Opole
4. II Międzynarodowy Turniej im Braci Olechów 24-25.09.2016 Wrocław Gwardia
5. Mistrzostwa Polski Kobiet Seniorek ELITE 29.09-02.10.2016 PZB Warszawa
Październik
1. Międzynarodowy Turniej Bokserski 30.09-02.10.2016 Świdnica Boks Polonia Świdnica
2. Sobota bokserska 08.10.2016 Lubań Bojan Boks Lubań
3. MMM 14-16.10.2016 Dzierżoniów OZB Łódź, OZB Śląski, DOZB Wrocław / DKB Dzierżoniów 
4. Sobota bokserska 22.10.2016 Wrocław Gwardia Wrocław
5. Puchar Polski Kadetów 15-16 lat 27-30.10.2016 Kobierzyce Sekcja Walki Boks Kobierzyce
Listopad
1. Puchar Polski Kobiet 15-16 lat ,17-18 lat 3-6.11.2016 PZB Warszawa
2. XVII Turniej im. Jana Heimanna 05.11.2016 Ziębice Jaskinia Lwa Ziębice
3. XII Oławski Turniej Bokserski 12.11.2016 Oława Boks Team Oława
4. Zgrupowanie konsultacyjno szkoleniowe kadry młodzików przed wyjazdem na MP 15-17.11.2016
5. Mistrzostwa Polski Młodzików 18-20.11.2016 Poznań WOZB Poznań
6. Sobota bokserska 19.11.2016 Lubin Energetyka Lubin
7. Mistrzostwa Polski Seniorów ELITE 22-27.11.2016 PZB Warszawa
8. Sobota Bokserska 26.11.2016 Dzierżoniów DKB Dzierżoniów
Grudzień
1. Sobota bokserska 03.12.2016 Wałbrzych Kaczor Boks Team Wałbrzych
2. Sobota bokserska 10.12.2016
3. Sobota bokserska 17.12.2016