Mapa strony

Bednarski w jedenastce kolejki

Portal internetowy piłkanożna.pl opublikował jedenastkę 21. kolejki II ligi piłkarskiej. W gronie wybranych nie mogło zabraknąć strzelca hattricka w meczu Górnika Polkowice ze Skrą Częstochowa – Michała Bednarskiego.

 

Najlepsza jedenastka 21. kolejki

Mleczko (Lech II) – nie narzekał na brak nudy w meczu ze Stalą. Gdyby nie on to o odwróceniu losów spotkania można byłoby tylko pomarzyć.

Kantor (Resovia) – skrzydła Sovii miały co robić w meczu z Gryfem. Prawy obrońca zaliczył asystę i zaprezentował inklinacje ofensywne.

Bochenek (Znicz) – wywalczył karnego i zdobył bramkę. Czego więcej oczekiwać po obrońcy?

Stryjewski (Elana) – z konieczności przesuwamy go na lewy bok, choć grał na prawym. Nominalny skrzydłowy zagrał na nowej pozycji i zachwycił. Dobry występ zwieńczył golem.

Hajduk (Resovia) – zanotował dwie asysty w pogromie Gryfa. Prawe skrzydło Pasów to broń masowego rażenia.

Błąd (GKS Katowice) – najlepszy piłkarz katowiczan w meczu z Błękitnymi. Najpierw wykończył sprytne rozegranie rzutu rożnego (warto zobaczyć!), a następnie zaliczył asystę przy trafieniu Woźniaka.

Kołodziej (Elana) – dwie asysty w meczu z Górnikiem Łęczna. Były piłkarz rezerw Lecha przyzwyczaił do strzelania goli, ale obecnie lepiej idzie mu asystowanie.

Wyjadłowski (Garbarnia) – defensorzy Legionovii na długo zapamiętają młodzieżowca krakowskiego klubu. Wspólnie z Jakubem Kowalski opanował prawą flankę.

Michał Bednarski (Górnik Polkowice) – hattrick w meczu ze Skrą. W klasyfikacji strzelców zrównał się z Marcinem Robakiem i nie jest bez szans w wyścigu o koronę!

Marcin (Elana) – Słowak przywitał się z polską II ligą golem i asystą. Oby tak dalej.

Świderski (Resovia) – ustrzelił dublet w meczu z Gryfem. Defensywa rywali nie miała pomysłu jak go powstrzymać.