Azmin wygrał w Chojnej

Doskonale spisali się motocykliści KS Metraco Polkowice podczas rozegranej w Chojnej VIII Rundzie Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie.  Na najwyższym stopniu podium w swojej klasie stanął Damian Azmin, a drugi był Emil Przystupa.

azmin

Udanie zakończyli rywalizacje w Chojnej zawodnicy naszej sekcji motocrossowej. Kategorię  MX2 Junior wygrał Damian Azmin, a tuż za nim linię mety minął Emil Przystupa. Na trzecim stopniu podium w klasie MX 85 stanął Fabian Fedyczkowski. Trzecie miejsce wywalczył również Sebastian Kałużny, który jechał w MX Masters.  Rywalizację drużynową ekipa KS-u zakończyła na wysokim 2. miejscu. Po ośmiu startach polkowiczanie zajmują w klasyfikacji generalnej 2. lokatę  za WKM Wschowa.